Hududiy Kengashlar

O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Qoraqalpog‘iston Respublikasi Kengashi raisi

Maxsetbayev Polat Maxsetbayevich

Telefon: (90) 575-30-30

E-mail: qoraqalpogiston@yoshlarittifoqi.uz

 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Andijon viloyati Kengashi raisi

Karimov Rasuljon Rafiqovich

Telefon: (74) 225-41-17

E-mail: andijon@yi.uz

 

 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Buxoro viloyati Kengashi raisi

Tilavov Sherzod Beshimovich

Telefon: (90) 745-43-55

Email: buxoro@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Jizzax viloyati Kengashi raisi

Damanova Shohida Marsovna

Telefon: (93) 567-09-56

Email: jizzax@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Qashqadaryo viloyati Kengashi raisi

Usmanov Dilshod Salimovich

Telefon: (97) 388-07-00

Email: qashqadaryo@yoshlarittifoqi.uz

 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Navoiy viloyati Kengashi raisi

Uvaytov Sevdiyor Latifovich

Telefon: (99) 750-22-03

Email: navoiy@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Namangan viloyati Kengashi raisi

Abdullaxanova Muxtarama Ravshanovna

Telefon: (99) 373 10 06

Email: namangan@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Samarqand viloyati Kengashi raisi

Ergashev Zavqiddin Rahmonovich

Telefon: (98) 251-06-09

Email: samarqand@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Sirdaryo viloyati Kengashi raisi

Xolbayeva Nargiza Ibadullayevna

Telefon: (99) 472-40-72

Email: sirdaryo@yoshlarittifoqi.uz 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Surxondaryo viloyati Kengashi raisi

Choriyev Ulug'bek Normeyliyevich

Telefon: (94) 268-02-02

Email: surxondaryo@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Toshkent viloyati Kengashi raisi

Inomxonov Shohrux Bahodirovich

Telefon:  (99) 858-43-26

Email: toshkent_v@yoshlarittifoqi.uz 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Farg'ona viloyati Kengashi raisi

Mamajonova Risolat Haydarovna

Telefon: (91) 674-19-60

E-mail: fargona@yoshlarittifoqi.uz


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Xorazm viloyati Kengashi raisi

Yo'ldoshev Islombek Shuhratovich

 

Telefon: (97) 001-03-03

E-mail: xorazm@yoshlarittifoqi.uz 


O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Toshkent shahar Kengashi raisi

Anvarov Shukrulloxon Maxsudxonovich

Telefon: (95) 144-12-00
 
Email: toshkent_sh@yoshlarittifoqi.uz